Mobil Odeme ile Paykasa

Mobil Ödeme ile PaykasaPaykasa kartınızı mobil ödeme yöntemini kullanarak da satın alabilirsiniz. Bu işlem diğer tüm işlemlerden daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Herhangi bir zaman kaybı yaşamadan Paykasa kartınıza hemen sahip olabilirsiniz. Mobil ödeme ile birlikte Paykasa kart satın alacağınız zaman cep telefonunuza Paykasa uygulaması indirmeniz gerektiğini de unutmamanız gerekmemektedir. 

Paykasa uygulamasına telefonunuza indirdikten sonra ödemeler kısmına giriş yapmanız gerekir. Bu kısımda Paykasa kartlarından hangisini almayı seçtiyseniz o kartı seçmeniz gerekmektedir. Kartı seçtikten sonra ücretinizi yatırabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde kartınıza sahip olmuş olacaksınız.


Günümüzde en çok tercih edilen ön ödemeli kart Paykasa için mobil ödeme sistemi tercih edilebilmektedir. Bu sistem sayesinde güvenli ve hızlı paykasa kartını satın alabilir anında kullanabilirsiniz. Mobil ödemeoperatörünüze bağlı olarak faturalı hattınız üzerinden ödeme yaptığınız bir sistemdir. Turkcell , Türk Telekom , Vodafone hatlarınız ile ön ödemeli paykasa kartı satın alabilmek için operatörünüzün vermiş olduğu limitler dahlinde işlem yapabilirsiniz. Paykasayı mobil ödeme ile nasıl alabileceğinize dair detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Mobil Ödeme ücretleri operatörünüze ve aracı firmalara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. İşlemlerin geri dönüşü olmadığından onay mesajlarınıza dikkatlice cevap vermeniz gerekmektedir. Paykasa mobil ödeme

Yorumlar